قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / مد و زیبایی / چه چیزهایی ظاهرمان را غیر جذاب می کند؟

چه چیزهایی ظاهرمان را غیر جذاب می کند؟

چیزهایی که ظاهرمان را غیر جذاب می کند
به گفته کریستین دیور طراح مد معروف فوانسوی “سادگی، سلیقه خوب و آراستگی اصول خوش لباس بودن هستند ونیازی به هزینه ندارند” معمولا سومین اصل فراموش می شود و فراموشی این اصل می تواند دلیل تخریب دو اصل دیگر باشد. چیزهای کوچکی هستند که علیرغم ناچیز بودنشان جذابیت را از ظاهرمان می گیرد و در زیر به آن اشاره شده است.

لباس بور

لباس مشکی حک ملکه لباس ها را دارد اما اگر رنگ لباس طوری باشد که انگار هزار بار آن را شسته اید بدتر ظاهرتان را شلخته می کند. این مسئله نه تنها در مورد لباس های مشکی بلکه در رابطه با بسیاری از رنگ های دیگر نیز صدق می کند.

لباس های رنگ تیره را با آب سرد بشوئید و برای جلوگیری از پریدن رنگ لباس هنگام شستشو مقداری سرکه، قهوه یا چای استفاده کنید.

لباس های سفید چرک

لباس های سفید هم به اندازه لباس های مشکی در جذابیت ظاهری موثر هستند اما در صورتی که کاملا سفید و تمیز باشند. لباس های سفیدی که بعد از مدتی زرد یا خاکستری شده اند ظاهرتان را شلخته می کنند.

هنگام شستشوی لباس های سفید مقداری جوش شیرین، هیدروژن پیراکسید و یا آب لیمو استفاده کنید اگر رنگ لباس سفید نشد بهترین کار این است که آن را دور بیندازید.

آستین نا مرتب

ظاهر جذاب

آستین لباس هر چه مرتب تر باشد ظاهر را جذاب تر می کند و نامنظم بودن آستین جذابیت را از بین می برد.

دکمه های آستین را باز کنید و منظم به بالا تا کنید.

شوره روی یقه لباس

ظاهر جذاب

شوره روی لباس جذابیت را از شما می گیرد و مردم با دیدن آن از شما فاصله می گیرند. شوره نشاندهنده مشکلی در سلامتی شماست. شاید پوست سرتان خشک است، یا ویتامین خاصی را در بدن کم دارید. پس تا زمانی که شوره سرتان را درمان نکرده اید لباس تیره نپوشید.

زیاده روی در استفاده اکسسوری

ظاهر جذاب

استفاده از انواع اکسسوری در حالی که آرایش غلیظی کرده اید هیچ زیبایی و جذابیتی ندارد. قبل از بیرون رفتن جواهرات و بدلیجات اضافی را در بیاورید.

ریش نامرتب

ظاهر غیرجذاب

ریش برای مردها به اندازه آرایش برای زن ها ظاهر را زیبا و عیب و نقص های صورت را می گیرد. البته در صورتی که کاملا مرتب و آراسته باشد.

مدل ریشی انتخاب کنید که به فرم صورتتان بیاید. این کار را به آرایشگرها بسپارید.

آرایش کهنه

ظاهر غیرجذاب

ریمل ریخته شده زیر چشم، رژلب نامرتب و خط انداختن روی ابروها و ساعت ها ماندن آرایش روی صورت جذابیت را از ظاهرتان می گیرد. به علاوه آرایش کهنه صورت را خسته نشان می دهد.

اگر آرایش روی صورت کهنه شده است صورت را بشوئید و دوباره آرایش کنید.

خطاهای جزئی

یکسری نکات جزئی مثل رژلب روی دندان، لباس سوراخ و چسبیدن غذا روی دندان نکاتی هستند که طرف مقابل خیلی زود متوجه آن ها می شود. قبل از ترک منزل یا بعد از خوردن غذا نگاهی به آیینه بیندازید.

برای درک اهمیت این نکات جزئی واکنش خودتان را نسبت به آن ها تصور کنید. به عنوان مثال اگر شوره روی لباس کسی ببینید چه واکنشی نشان می دهید؟ آیا به نظر شما نکته دیگری هم هست که در از بین بردن جذابیت تاثیر داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *