قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / بازیگران وهنرمندان / لیلا بلوکات و سگ هایش در سیزده بدر / عکس

لیلا بلوکات و سگ هایش در سیزده بدر / عکس

سیزده بدر لیلا بلوکات به همراه سگ هایش

لیلا بلوکات که این روزها با موسسه خیریه «مهر لیلا» حسابی بر سر زبان ها افتاده است می گوید , در زندگی اش چوب این قضاوت ها را خورده است.

لیلا بلوکات به همراه سگ هایش، سیزده بدر را سپر کرد.

لیلا بلوکات

بد نیست بدانید علت ازدواج نکردن لیلا بلوکات مشخص شد!

لیلا بلوکات که این روزها با موسسه خیریه «مهر لیلا» حسابی بر سر زبان ها افتاده است می گوید ,در زندگی اش چوب این قضاوت ها را خورده است، اما به خار نیتی که داشته مورد لطف و عنایت خدا قرار گرفته است،می گوید با موسسه ای که به راه انداخته صرفا جهت کمک به افراد نیازمند را دارد.

وقتی مهر لیلا پررنگ می شود

برخی فکر می کنند فعالیت خیرخواهانه من به دو، سه سال اخیر باز می گردد. در حالی که این طور نیست,و این موضوع ریشه در سال های قبل دارد، منتهی از زمانی که به دلیل شرایط موجود تصمیم گرفتم ,موضوع خیریه را علنی کنم تا از این طریق، از سایر دوستان هم درخواست کمک کنم،

عده ای تصور کردند فعالیت من در این حوزه به سال های اخیر باز می گردد.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در سیزده بدر

در حالی که من سال هاست در این حوزه فعالیت می کنم، اما از یک جایی به بعد، حس کردم ,که یک دست صدا ندارد و من اگر بخواهم صرفا روی خودم و اطرافیانم برای کمک به سایرین حساب کنم،گامی طولانی و بلندی را در این راه بر نمی دارم،

به همین خاطر از سایر دوستان هنرمند و ورزشکار دعوت کردم تا آنها هم در این مراسم ها حضور داشته باشندو حضور آنها باعث تشویق آنهایی می شود که می خواهند کمک کنند.

کمک هایی که با قلب است

خوشبختانه، در طول سال های اخیر، موسسه مهر لیلا هر روز بر اعتبارش، اضافه می شود و دوستان عزیز،من را شرمنده مهر و محبت شان قرار می دهند و با عشق و علاقه خاصی به افراد نیازمند کمک می کنند.

تاسیس موسسه مهر لیلا توسط لیلا بلوکات

در طول این سال ها، افراد خیر را به شکل مستقیم با نیازمندها مورد ارتباط قرار دادم،تا نقش واسطه در این زمینه کمرنگ شود و هر شخصی، هرنوع کمکی که می خواهد را بدون نفر سوم انجام دهد.

شاید همین موضوع هم باعث شده که به لطف خدا ما توانستیم تا این حد اعتماد اهالی هنر ,و سایر دوستان را جلب کنیم و آنها با عشق و علاقه به افرادی که عضو مهر لیلا هستندکمک کنند و دوستان هم با قلب های شان کمک می کنند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون

جرقه اولین کمک

از دوران کودکی ام عاشق کمک کردن به دیگران بودم. یادم است در دوران دبیرستانم متوجه شدم ,فردی برای تهیه جهیزیه اش دچار مشکل است. در آن مقطع از همکلاسی ها و سایر دوستان و آشنایان پول جمع کردمو برای آن فرد جهیزیه خریدیم. لذت این کمک، به قدری برایم شیریم بود که بعد از آن،تصمیم گرفتم به شکل جدی تری وارد این حوزه شوم.

به ازدواج فکر می کنم، ولی…

طبیعی است با این همه علاقه ام به خانواده، خودم هم به داشتن خانواده و تشکیل زندگی فکر می کنماما موضوع ازدواج اولویت امروز زندگی من نیست هرچند که به این موضوع هم معتقدمکه ازدواج جز آن دسته از موضوعاتی نیست که بتوان روی آن برنامه ریزی خاصی داشت

و گاهی وقت ها شرایطش که پیش آید، ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *