قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / بازیگران وهنرمندان / رضا عطاران و بازیگر زن خارجی در اکران مصادره / عکس

رضا عطاران و بازیگر زن خارجی در اکران مصادره / عکس

رضا عطاران و بازیگر خارجی در اکران مردمی فیلم «مصادره»

مصادره نخستین تلاش «مهران احمدی» در نقش کارگردان یک ناامیدی بزرگ بود.

بازیگران زن ارمنستانی فیلم «مصادره» میلنا واردانیان و آلیسا میلکستیان برای نخستین بار با همراهی مهران احمدی کارگردان و رضا عطاران در پردیس سینمایی «شهرک» بامردم به تماشای فیلم نشستند.در ادامه بازیگران در اکران فیلم مصادره را ببینید

بازیگران در اکران فیلم مصادره

نخستین اکران مردمی فیلم«مصادره» بعد از تعطیلات نوروزی عصر دیروز ۱۴ فروردین ماهدر پنج سانس ویژه با حضور مخاطبان سینمای ایران در پردیس سینمایی شهرک برگزار شد.

مهران احمدی، رضا عطاران، میلنا واردانیان و آلیسا میلکستیان بازیگران ارمنستانی فیلم«مصادره» همراه با امیر صدرا حقانی بازیگر کودک فیلم که در فیلم نقش زکریا کودکی هومن سیدی را بازی کرده بود در هر پنج سانس به سالن سینما رفتند و به مردم خوش آمد گفتند و عکس یادگاری گرفتند.

بازیگران در اکران فیلم مصادره

رضا عطاران

مهران احمدی که مخاطب سینمای ایران او را به عنوان بازیگر می شناسد و نخستین تجربه کارگردانی خود را با «مصادره» کسب کرده است، ضمن خوش آمدگویی به حاضران در سالن سینما گفت: جدا از علاقه ای که به حرفه بازیگری دارم باید بگویم که کارگردانی این فیلم در کنار گروه خوب تولید تجربه جالب و دوست داشتنی برای من بود.

میلنا واردانیان بازیگر زن ارمنستانی بازیگران در اکران فیلم مصادره درباره دیدن این فیلم در میان مردم گفت:خیلی هیجان زده هستم که فیلم «مصادره» را برای اولین بار با مردم ایران دیدم.فیلم «مصادره» سخت بود اما با گروه خوبی همراه بودم که بسیار با من همراهی کردندو کمک کردند به نقش خودم در فیلم برسم و افتخار می کنم با یک گروه ایرانی در یک فیلم ایرانی همراه بودم.

بازیگران در اکران فیلم مصادره

حضور بازیگران در اکران فیلم مصادره

آلیسا میلکستیان در اکران مردمی «مصادره»

آلیسا میلکستیان دیگر بازیگر زن ارمنستانی از دیدن فیلم در میان ایرانی ها ابراز خوشحالی کرد و گفت: از حضور در جمع مردم ایران احساس خوبی دارم. چون معتقدم ایرانی ها یک حسخوب از انسانیت و محبت همراه خود دارند و با اینکه فارسی متوجه نمی شوم ولی با همه وجود محبت آنها را در فضای صمیمی و در نخستین مواجه ام با مردم در پردیس «شهرک» درک کرده ام.

رضا عطاران بازیگر طناز سینمای ایران هم به شیوه خود سال نو را به مردم تبریک گفتو ابراز خوشحالی کرد که در میان مردم «مصادره» را می بیند و آرزو کرد در سال جدید وضع اقتصادی مردم خوب شود و قیمت دلار پایین آید.

یکی از اتفاق های جالب در اکران مردمی فیلم «مصادره» در پردیس سینمایی«شهرک» حضور یک برادر و خواهر ایلامی بود که از ایلام برای دیدن رضا عطارانبه سینما آمده بودند که این حضور با استقبال گرم عوامل و به خصوص رضا عطاران مواجه شدو در نهایت این خانواده هموطن در یک قاب با عطاران عکس یادگاری گرفتند.

به دلیل استقبال از نمایش فیلم «مصادره» در ۵ سانس و همچنین به پاس احترام به مخاطبان امیرپدرام علیزاده مدیر و مالک پردیس سینمایی «شهرک» دو دستگاه گوشی تلفن همراه به دو نفر از تماشاگر که در ۵ سانس این فیلم را به دیده اند هدیه کرد.به این ترتیب که بینندگان فیلم در هر سانس اسم و شماره تلفن خود را پشت بلیت هاییکه تهیه کرده بودند نوشتند و در صندوق قرعه کشی انداختند و در سانس پایانی این فیلم دو بازیگر ارمنستانی «مصادره» به قید قرعه اسامی دو تماشاگر برگزیده را اعلام کردند.

فیلم مصادره

درباره مصادره بیشتر بدانید

مصادره روایت «اسماعیل» مسئول خرید ساده لوح و کم خرد ساواک می باشد که تاوان اشتباهات خود را می دهد و برای فرار از واقعیت از کشوری به کشور دیگر و از شهری به شهر دیگر مهاجرت می کندو با فضاسازی مناسب و ایجاد فضایی بدیع از سوی «مهران احمدی» شروع خوبی را شاهد بودیم و امیدهارا برای دیدن یک طنز خوب و ایده آل را پس از سال ها زنده کرد اما با ورود به میانه های فیلم تمام آرزوهایما بر باد رفت و روایت فیلم چیز دیگری به جز شوخی های پیش پا افتاده و مبتذل برای عرضه نداشت،

تقریبا هیچ، تقریبا هیچ، تقریبا هیچ، عبارتی که این روزها باید پس از دیدن بسیاری از فیلم های ایرانی گفت،تقریبا هیچ حرفی برای گفتن نداشت که شاید مهران احمدی به کمک نویسنده ای توانمند تر در آثار بعدی خود بتواند این نقص ها را برطرف کند. اما به دور از انصاف است که اگر اشاره ای به نقاط قوت فیلم از جمله چهره جو و موسیقی متن متناسب با فضای طنز اشاره نکنیم، نقاط قوتی که به سبب ضعف در فیلمنامه کمتر به چشم خواهند آمد.آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *